«
  1. Anasayfa
  2. Netflix Dizi Önerileri
  3. Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk 101 2. Sezon

Aşk 101 2. sezon ne zaman yayınlanacak? ve Aşk 101 2. sezon ne zaman? soruları bu ara Netflix kullanıcılarının oldukça araştırdığı sorular arasında gelmektedir.

Netflix yapımları arasından Türkiye çekimi olan Aşk 101 dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Netflix Aşk 101 yeni sezon tarihi belli oldu mu sorusu yurt dışında bile oldukça fazla aratılan kelimeler arasında yer almaktadır.

Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra çekimleri 14 Temmuz 2020 tarihinde başlayan Aşk 101 çok kısa bir süre içerisinde bizlerle buluşacak.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: The Queen’s Gambit 2. Sezon Ne Zaman?

Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman? 

Aşk 101 2. sezon ne zaman sorusunun cevabı bu başlık altında verilmektedir. Meriç Acemi tarafından yazılan eserin tarihi belli oldu!

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer’in yaptığı Aşk 101 Netflix Türkiye en sevilen diziler arasında yer almaktadır. 2. sezon çekimleri dahil bitmiş olan dizinin çok kısa süre içerisinde tekrar ekranlara geleceği haberi de sızdırılmış durumda. İstanbul’un Şişli ilçesi içerisinde bulunan Akif Tuncel Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi içerisinde yer alan dizinin ikinci sezonu çok yakında.

Dizinin çekimlerinin tamamen bitmiş olmasına karşın Aşk 101 ekibinden hiç kimse ne zaman yayınlanacağı haberini paylaşmadı. Dizi haricinde sızdırılan bilgilere göre 2021 yılı içerisinde 2. sezonun Netflix bünyesinde yayınlanacağı duyruldu!

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Aşk 101 2. Sezon Teorileri

Aşk 101 2. sezon teorileri neler? Aşk 101 dizisinin merak içerisinde bırakan 1. sezonunun ardından bir çok teori kuruldu.

Kurulan teoriler arasında 1. sezonda tam olarak belirli olmayan izlerin neler olabileceği düşünülüyor. Oldukça tutan Netflix yapımı dizinin incelemelerine gelin birlikte göz atalım…

Aşk 101, Sinan Öldü mü?

Sinan sorunları olan bir genç olarak ilk sezonda karşımıza çıkmıştı. Sinan’ın intihar etmiş olmasına dair birçok düşünce ve inceleme paylaşılmış. Özellikle Işık’ın tabloyu görüp ağlamasını bu olaya çok bağlayan kişiler bulunmaktadır. Fakat başka bir incelemede ise 4 tane mektup gönderildiği görülüyor. Bunun yanı sıra İpek’in hazırladığı masada da 5 tane tabak bulunuyor yani intihar etmiş olamaz.

Aşk 101, Hapisteki Kim?

Öfke problemi olmasının yanı sıra babasına söylediği laflardan dolayı Kerem’in hapis içerisinde olduğu düşünülmekte. Bunun neticesinde ise Eda’nın başka biri ile evlenmiş olması düşünülmekte.

Aşk 101 Eda Gerçekten Evlendi Mi?

Eda’nın yazdığı mektup 3 çocuğun olduğu bir eve gelmişti lakin orası bir kafeyi andırıyordu. Bazı teorilere göre Eda evlenmedi bulunduğu yer bir kafeydi şeklindedir.

Aşk 101 Kapıyı Kim Çaldı?

Aşk 101 Kapıyı Kim Çaldı? sorusu özellikle yeni sezon ile daha çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Eda, Kerem, Işık, Sinan …. bu  isimler duvara sırasıyla yazılmıştı. İlk gelen Eda olduğuna göre sırayla Kerem, Sinan oraya geleceği anlamına gelmektedir. Başka bir düşünceye göre kapıyı çalan kişi Osman.

Aşk 101 2. Sezon Fragman

Aşk 101 2. sezon fragman yayınlandı, Netflix sosyal medya hesaplarında paylaştığı gönderiler ile Aşk 101 yeni sezonun duyurusunu yaptı.

Aşk 101 Konusu

Netflix’te yayınlanan Aşk 101 konusu, 1990’lar Türkiye’sinde yaşayan ve dışlanmış bir grubun sıradışı hikayesini konu almaktadır. Bu grup okuldan atılmakla karşı karşıya kaldıklarında onları savunan tek hocalarının okuldan gitmemesi için yaptıkları planları anlatmaktadır. Öğretmenleri onlarla kalması için başa bir öğretmene aşık etmek için bu grup el ele verir. 

1998 yılında geçen gençlik dizisi, bir grup gencin aşkı yeniden keşfetmesini konu alan bir romantik dizidir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *