«
 1. Anasayfa
 2. Netflix Film Önerileri
 3. En İyi Kovboy Filmleri

En İyi Kovboy Filmleri

1

En iyi kovboy filmleri ile western ve vahşi batı film heyecanını sonuna dek yaşayın! Sizlerde bu tarz filmler izlemekten hoşlanıyorsanız yazıya bir göz atmalısınız…

Western ve Vahşi Batı filmleri olarakta bilinen çocukluğumuzun vazgeçilmez filmleri, Kovboy filmleri kategorisi içerisinde bulunuyor. Kitleleri sayesinde kendine hayran bırakan bu filmler beyazperdenin en eski ve popüler temaları ile yapılmış filmlerden oluşmaktadır. Kovboy filmlerin gündelik yaşama göre yaşandığı yılların bir nevi aynası durumda sayılıyor. Çocukluğumuzun eski heyecanları arasında yer alan Kovboy filmleri her pazar günü özellikle aile büyüklerinin sabırsızlıkla beklediği filmler arasındadır. Tüm aileyi bir pazar kahvaltısında bir araya getiren nostaljik diziler büyük bir keyifle hala izlenmektedir.

Sizler için hazırladığımız en iyi kovboy filmleri IMDb puanı yüksek ve forum sitelerinde en çok beğenilen diziler arasında yer alıyor. Filmleri daha önce izlemediyseniz ve aksiyonu, gerilimi seviyorsanız kesinlikle izlemelisiniz!

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: The Queen’s Gambit 2. Sezon Ne Zaman?

Kovboy Filmleri: Django Unchained (2012)

Django Unchained 2012 yapım bir kovboy filmidir. 

Django Unchained filminin bilindik oyuncuları arasında şu isimler yer alıyor:

 • Leonardo DiCaprio
 • Samuel Jackson
 • Jamie Foxx
 • Christoph Waltz

Django Unchained filminin IMDb puanı ise 8.4 olarak belirtilmiştir. Aynı zamanda film forum sitelerinde oldukça beğenilmektedir. Filmin toplam süresi 2 saat 45 dakika olarak bilinmektedir.

Filmin Konusu: Yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlenmektedir. Türk sinemaları içerisinde Zincirsiz adı ile gösterime giren film yüksek puanlı beğenilen Western filmleri arasında yer almaktadır. Film bir köle ile ödül avcısının yaşadığı hikayeyi 2 saat 45 dakikada anlatıyor.

Kovboy Filmleri: Tombstone (1993)

Tombstone filmi 1993 yılında vizyona girdi ve girdiği dönemde en çok beğenilen kovboy filmlerinden biri oldu.

Tombstone filminin oyuncuları şunlardır:

 • Kurt Russell
 • Val Kilmer
 • Sam Elliott

Tombstone filminin IMDb Puanı: 7.8

Filmin Süresi: 2 saat 10 dakika

Filmin konusu: Arizona eyaletine bağlı bir kasaba olan Tombstone’da yaşayan insanlar kanunsuz bir şekilde maddi refaha kavuşmuş insanlardır. Kurallar sürekli ihlal edilmektedir. Kasabada huzurun geri gelmesini konu almaktadır.

Kovboy Filmleri: The Hateful Eight (2015)

Kovboy filmleri arasında izlenmesi gereken filmlerden biri olan The Hateful Eight zengin oyuncu kadrosu ile izleyicileri büyülüyor. Mükemmel konusu ile Kovboy filmi severlerin kesinlikle kaçırılmaması gereken filmlerin arasında yer almaktadır.

The Hateful Eight oyuncuları, 

 • Samuel L. Jackson
 • Kurt Russell
 • Jennifer Jason Leigh

IMDb Puanı: 7.8

Süre: 2 saat 48 dakika

Filmin konusu: İç savaş yıllarının üzerinden uzun süre geçmiş bir dönemi konu almaktadır. Birbirini tanımayan sekiz kişilik bir grup yolculukları sırasında şiddetli tipide hayatta kalmak için bir kasabaya sığınır. Sekiz kişilik grup içerisinde kanun kaçaklarını yakalayan Cellat lakaplı bir kovbot ve onun yakaladığı kaçak, bir ödül avcısı, bir emekli binbaşı, kendisini şerif olarak tanıtan bir haydut, annesini ziyaret etmek isteyen Minnie, ona eşlik eden Bob ve bir de kovboy ilişkilerini konu almaktadır.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *