«
 1. Anasayfa
 2. Netflix Dizi Önerileri
 3. Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Elite İzle

Elite izle her sezonunda ayrı bir heyecanı konu alan efsanevi İspanyol dizisini internet sitemiz üzerinden izleyin!

Netflix yapımı olan Elite dizisi şu ana kadar 4. sezonu yayınlamış durumda. Ayrıca dizinin 5. sezonunun da geleceği ve devam edeceği hakkında paylaşımlar yapıldı. Elite, İspanyol lise – üniversite dizileri arasında yer almaktadır. Netflix’in fenomen dizileri arasında yer alan Elite dizisi geçtiğimiz günlerde yayın hayatına tekrar giriş yaptı. Ayrıca dizinin yan bölümleri de 2 gün öncesinde (18 Haziran 2021 tarihinde) yayınlanmaya başladı. Dizinin konseptinde her sezondan sonra yan olarak rollerin özel hayatları ile alakalı kısa diziler de çekilecek. Bu da Elite izle dizisini diğer Netflix yapımlarından oldukça ayırıyor.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: The Queen’s Gambit 2. Sezon Ne Zaman?

Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Elite 4. Sezon Ne Zaman?
Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Her sezonu ile izleyicilerini ekrana kilitleyen Elite 4. sezon ne zaman? Itzan Escamilla ve Miguel Bernardeau’un başrollerini paylaştığı Elite dizisi için heyecanlı bekleyiş devam etmekte. Bu dizinin 4. sezon ile final yapabileceği iddiaları üzerinde duruluyor. Elite’in net bir final tarihi belli olmadığı için bunlar sadece birer iddia olarak kalmaktadır.

Netflix paylaştığı haberde Elite dizisinin 4. sezonunu 18 Haziran 2021 tarihinde yayınlayacağını duyurdu. Netflix tek seferde tüm bölümleri yayınlayacağından dilediğiniz gibi bölümleri izleyebilirsiniz.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: En İyi Kovboy Filmleri

Elite 4. Sezon Oyuncuları Kimler?

Elite 4. sezon oyuncuları bir önceki sezondan aşina olduğumuz oyuncuların yanı sıra kadroya yeni oyuncularda dahil oldu. Bu oyuncuların dizi içerisindeki isimleri ve gerçek isimleri şu şekildedir.

 • Itzan Escamilla: Samuel Samu García Domínguez
 • Miguel Bernardeau: Guzmán Nunier Osuna
 • Álvaro Rico: Polo Benavent
 • Arón Piper: Ander Muñoz
 • Mina El Hammani: Nadia Shana
 • Omar Ayuso: Omar Shana
 • Ester Expósito: Carla Rosón Caleruega
 • Danna Paola: Lucrecia ‘Lu’ Montesinos Hendrich
 • Jorge Lopez: Valerio Montesinos
 • Claudia Salas: Rebeka ‘Rebe’ de Bormujo Ávalos
 • Georgina Amorós: Cayetana Grajera Pando
 • Sergio Momo: Yeray
 • Leïti Sène: Malick
 • Jaime Lorente: Fernando Nano García Domínguez

Elite dizisi Samuel, Nadia ve Christian Madrid karakterlerinin Las Encinas’taki bir okula gitmek için burs alması ile başlıyor. Okulda ölen bir kızın ve bu ölümün sorumluları üzerinde durulan bir hikayesi vardır. Sürekliliği ile pekçok kesim tarafından oldukça beğenilen bir dizi olmuştur.

Elite Short Stories İzle

Elite Short Stories İzle
Elite Short Stories İzle

Netflix bu sene içerisinde İstanbul’da yerel ofisini açmaya hazırlanıyor. Türkiye ve Dünyada oldukça popüler olan İspanyol yapımı gençlik dizisi Elite için özel bölümler olacağını duyurdu. Milyonlarca izleyici kitlesi olan Elite 18 Haziran tarihinde dördüncü sezonu ile Netflix’te yayınlanacak. Netflix 14-18 Haziran tarihlerini Elite haftası ilan ettiğini açıkladı. Bu haftalar içerisinde diziden ayrılan oyuncularında içerisinde yer aldığı baş karakterlerden oluşan mizi bölümler yayınlanacak.

Elite Short Stories ismiyle yayınlanacak olan bölümler içerisinde diziden ayrılan karakterlerin fragmanlar içerisinde görülmesi seyircileri heyecanlandırdı. 15-20 dakikalık kısa bölümlerden oluşan bu seriler ikili ilişkileri konu alıyor. Dizinin en çok beğenilen çifti olan Carla ve Samuel gibi izleyicilerin sevdiği başrollerinde serileri yer almaktadır. Bu yazının yayınlandığı tarih itibariyle tüm bölümler yayınlanmış olacak. Netflix platformu üzerinden hem Elite 4. sezon hemde Elite Short Stories bölümlerini izleyebilirler.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *