Karantinadayken Kesinlikle İzlenmesi Gereken Filmler

190
Karantinadayken Kesinlikle İzlenmesi Gereken Filmler

Zorlu karantina günlerinde sizi ekran başından kaldırmayacak Karantinadayken Kesinlikle İzlenmesi Gereken Filmleri derledik.

5-) 6 Undergrounds

Kendilerini ölmüş gibi gösterip dünyada bulunan kötü insanları kaldırmayı amaçlayan birbirlerine sayı ile seslenen başrollerde Ryan Reynolds’ın bulunduğu soluksuz bir aksiyon filmi.

4-) Taken (96 Saat)

Canından çok sevdiği kızı Kim’in kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında çaresiz ve hiçbir şey yapamadan dinleyen bir CIA ajanının kızını kurtarmak için kısacık bir zamanı vardır.

3-) Edge of Tomorrow (Yarının Sınırında)

Tom Cruise ve Emily Blunt’in başrollerde olduğu dünyayı istila eden uzaylılarla savaşan korkak bir askerin sürekli ölüp ölüp dirilmesiyle başlayan soluksuz bir aksiyon filmi.

2-) Mad Max: Fury Road

Nükleer savaşın ardından dünya, çöllerin yaygınlaştığı ve susuzluk probleminin arttığı bir yer haline gelmiş, aynı nedenle medeniyet çöküşe doğru sürüklenmiştir. Hayatta kalma içgüdüsü had safhada olan Max (Tom Hardy), eşi ve çocuğunu kaybetmenin ardından huzuru ararken, Savaş Çocukları tarafından esir alınır.

1-) Sıkıysa Yakala

Steven Spilerberg’in yönettiği başrollerinde Leonardo Dicaprio ve Tom Hanks’in bulunduğu bir ajan ve bir suçlunun kedi-fare oyunu.

Benzer Yazılar